24 часа / 24 hours

+380661089944
HotMassage-реальные, красивые девушки

Ціни

Стандартні програми (грн, хв)

Масаж класичний                                                                    700,                         30

Боді масаж (відео)                                                                 700/1000,              30/60

Тайський масаж                                                                       1400,                         90

Масаж для пар                                                                           1500,                       60

Для дівчини (відео)                                                        1000/1500,                          60/90

Масаж дві і три дівчини                                                      2000 (2 дівчини, 60 хв)

3000 (3 дівчини, 90 хв)

Лесбі шоу                                                                                     2000,                       60

ВІП масаж                                                                                    3500,                      120

доповнення

– масаж простати                                                                  500,                          15

– еро повелитель або пані                                                  600

– поцілунки обопільні                                                         300,                         15

– релакс в джакузі, куні                                                     500, 1000                  20

Масаж на виїзд                                                                  від 1500,                          60

Масаж Київ – ціна нашого здоров’я, як фізичного, так і емоційного, благословенна процедура, в загальноприйнятому розумінні вважається однією з найбільш ефективних оздоровчих процедур. Ціни на масаж, звичайно, багато в чому різняться між собою. Це залежить в першу чергу від виду надаваних нами послуг. Кількість часу, витраченого массажистками салону на ту чи іншу процедуру також, безпосередньо впливає на вартість масажу ціна, на який буде також залежати від того, чи є ви нашим постійним клієнтом. Оскільки бонусна система знижок і постійно проводяться нашим салоном акції в значно мірою впливають на зниження ціни на масаж Київ і дозволяють сформувати найкращі пропозиції для наших постійних клієнтів. Саме з цієї причини для них обходиться масаж Київ недорого і за цілком демократичною вартістю.

Ціни на масаж в нашому салоні формуються виходячи з потреб наших клієнтів, а також залежно від особливості і винятковості тієї чи іншої послуги, що надається нашими массажистками. Знижки на масаж не передбачені для клієнтів під час одноразового відвідування салону, але в тому випадку, якщо ви стаєте нашим вірним гостем – наша програма лояльності стане і для вас доступною, нарівні з нашими постійними клієнтами. І тоді вартість масажу – ціна будь-який з процедур стане набагато вигідніше для вас і цікавіше.

Ви можете ознайомитися з переліком наших послуг і підібрати для себе оптимальну процедуру масажу Київ ціна, якого буде повністю відповідати вашим очікуванням. Але, поряд з більш ніж демократичними цінами на масаж наш салон готовий запропонувати і високу якість надаваних нами послуг. Професійний масаж Київ недорого – це одне з найбільш стоять переваг нашого салону, що так високо цінують постійні клієнти нашого салону. Адже як важливо, щоб підсумком чарівних дотиків вироблених дівчатами під час сеансу стали енергетична наповненість і бадьорість у тілі, позбавлення від стресів і втоми і неймовірне блаженство, адже найвища вартість масажу – це саме якість.