24 часа / 24 hours

+380661089944
HotMassage-реальные, красивые девушки

Боді масаж краще за секс?

 Для багатьох чоловіків боді масаж краще за секс! Чому?

Дуже цікаве питання, яке задають собі багато досвідчених людей, можна навіть сказати “гурманыв”. Давайте спробуємо розібратися в цьому дуже тонкому та делікатному питанні. Безсумнівів, і секс, і еротичний масаж-це два дуже приємних процеса. Що таке секс і “з чим його їдять”, думаю, знають всі.) Але все ж давайте розглянемо цей термін детальніше й розкладемо все по поличках для самих допитливих. Отже:

Секс-(лат. sexus – стать) – взаємовідношення двох статей, в основі якого лежить інстинкт продовження роду, але люди вийшли далеко за рамки цієї основної потреби. У вузькому сенсі –  це сукупність фізіологічних і психічних реакцій людини, вчинків і переживань, які пов’язані з прагненням проявити і задовольнити статевий потяг.

Секс може бути засобом:

 • – Розмноження / репродукції- в даном випадку важливо кінцевий результат, а не сам процес, при цьому еротичні аспекти відіграють дуже маленьку роль, але дуже важливі природні чи соціальні якості батьків;
 • – Релаксації / розрядки статевого збудження;
 • – Чуттєвої насолоди-в першу чергу звертається увага на ігрові аспекти сексу, при цьому велике значення має новизна, різноманітність еротичної техніки, а от психологічна інтимність необов’язкова і сексуальне задоволення партнера – це як додаток до власного;
 • – Прояви любові один до одного;
 • – Встановлення інтимної близькості між партнерами, комунікації, спілкування («поліпшення відносин»);
 • – Самоствердження (у такому випадку на перше місце виходить потреба індивіда довести собі і / або іншим, що він привабливий і може сексуально задовольняти);
 • – Задоволення сексуальної цікавості / пізнання-партнер насамперед виступає як об’єкт пізнання;
 • – Звички, доказ стабільних існуючих відносин між партнерами;
 • – Поліпшення емоційного і фізичного стану, в наслідок цього підвищення працездатності.

Еротичний масаж

Для початку, давайте розберемося, що таке еротика, розтлумачимо значення цього слова.

Еротика – це мистецтво передачі своїх сексуальних емоцій. Найчастіше еротика віддається за допомогою танців, образотворчих мистецтв, рухів тіла, фільмів, літератури і пісень. Поведінка людини, що випромінює еротику може бути пов’язано як з почуттям любові, так і просто з сексуальністю .

Еротичний масаж-це особливий напрямок масажу, який робить акцент на спеціальному точковому впливі і спрямованеий на поідвищення сексуальної енергії.

Історія: Мистецтво еротичного масажу формувалося за довго до нашої ери під впливом давніх культур Китаю, Індії і Таїланду, і на сьогоднішній день ми маємо вдосконалений еротичний масаж завдяки довгій практиці (методом проб і помилок, спостерігаючи за природою людського тіла), яка створила чітку систему терапії оздоровлення.

Батьком-засновником еротичного масажу вважається доктор Дживака, особистий лікар одного з індійських царів, що правив понад двох тисяч років тому. Еротичний масаж завжди використовували в терапевтичних цілях разом з традиційною медициною. Всі знання та навички, через відсутність писемності ніде не записувалися, передавалися майстрам тільки з вуст в уста і навчалися індивідуально.

У 1832 році в Таїланді Король Рама III заснував перший університет при монастирі Ват ПХО, він став першим вищим навчальним закладом для навчання простих громадян. На мармурових плитах (60 плит) і на стінах храму нанесені зображення та діаграми ліній впливу на тіло і акупрессурних точок. У той же час виготовили 80 статуй, які зображують розтяжки і пози з йоги, 26 з яких все ще знаходяться на території Вата ПХО.

Види еротичного масажу

Є 3 основних види еротичного боді масажу: загальний еротичний масаж, королівський еротичний масаж і масаж жіночими грудьми.

 •  – Загальний еротичний масаж

Це і є основний напрямок еротичного масажу, його застосовують в практиці і навчанні (особливо для іноземців). Особливість цього виду масажу-це більш близький контакт з пацієнтом, з використанням великих пальців рук, поверхні долонь, ліктів, зовнішньої частини зап’ястя, передпліччя, ступнів і колін.

 •  – Королівський тайський масаж

Особливість цього виду масажу в тому, що масажист пересувається вздовж пацієнта на колінах, постійно тримаючи дистанцію від тіла пацієнта, також паціент ніколи не лягає на живіт, масажист використовує в основному великі пальці рук, зрідка зовнішню частину зап’ястя, масажист практично не торкається клієнта, тільки руками, робочою поверхнею. Починається масаж від коліна і далі вгору по ногах, потім роблять масаж ніг, а в кінці – ступнів. Позиції розтяжки не застосовуються.

 • – Масаж жіночими грудьми

Це дуже приємний вид еротичного масажу. Багато хто знає, що в еротичних масажних салонах дівчата роблять масаж грудьми, називається це “боді масаж”. Це дуже приємно і доставляє багато задоволення.

Сама процедура еротичного масажу

Стан клієнта

Перед сеансом еротичного масажу обов’язково з’ясувати внутрішній стан. Внутрішній стан масажиста і пацієнта має бути спокійним і розслабленим. Масажист кожну хвилину має бути зосереджений на масажі. Пацієнт обов’язково повідомляє масажиста про будь-який дискомфорт. Проводиться масаж у відповідності з диханням пацієнта і масажиста. Створюється атмосфера довіри між пацієнтом і масажистом. Найважливіше значення при еротичному масажі має етика.

Ефект від еротичного масажу

 • – Покращує кровообіг, розігріває масажовану область, знімає набряклість.
 • – Покращує силу і ефективність роботи м’язів, виводить токсини, знімає напругу, розслабляє сухожилья і покращує їх еластичність.
 • – Стимулює і покращує активність нервової системи.
 • – Глибоке і расзлаблене идхання.
 • – Покращує еластичність травного тракту, масажуючи область шлунка запобігається нетравлення.
 • – Покращує приплив крові до шкіри, покращує стану шкіри, разглажує рубці.

Основою еротичного масажу є стимуляція життєвої енергії. Через все тіло протікають 72000 канали життєвої енергії. Правильна техніка еротичного масажу впливає на ці лінії і підтримує баланс життєвої енергії розуму і тіла (звільняючи від блокувань і збільшуючи потік енергії по цих же лініях). У фізіологічному сенсі, масажист стимулює кровообіг, натискаючи на енергетичні точки, збільшується чутливість нервових закінчень, поліпшується гнучкість і рухливість тіла, сприяє розслабленню.

Ми розібралися, що собою являють і мають на увазі терміни секс, еротика і еротичний масаж. З вище сказаного видно, що і секс, і еротичний масаж-це невід’ємна частина природи людини, її потреб і сексуальності. Навіть точніше, секс-це необхідність, а еротика-це як прелюдія перед сексом, тоді еротичний масаж-це найсильніший афродизіак, стимулюючий сексуальну енергію, що збільшує фізичні та розумові сили людини. Також еротичний масаж позитивно впливає на нервову систему, травний тракт, кровообіг, покращує роботу м’язів і знімає напругу.

Вирішувати що вибрати, який вид масажу звичайно ж Вам!

Любіть один одного!