24 часа / 24 hours

+380661089944
HOTMASSAGE / ХОТМАССАЖ

Масаж для пар і для дівчини

Масаж для дівчини – 700 грн – 60 хв

Масаж для пар – 1000 грн – 60 хв

Еротичний масаж для двох Київ – одкровення і довіра, знаходить парою близьких люблячих один одного людей. Це один із способів відновлення довірчих відносин на шляху до розуміння єства один одного, досягнення гармонійних відносин. Масаж для пар, пропонований масажистами нашого салону – візуалізація сексуальних фантазій, яскравих образів, подій, неминуче рано чи пізно виникають у чоловічому або жіночому свідомості, що стає засобом досягнення гармонії.

Масаж для двох – непряме бажання обох залучення у свої сексуальні відносини сторонніх учасників, що зумовлено далеко не тільки чоловічий природного полігамні, таємним бажанням споглядати близькість улюбленої з пристрасною ніжною спокусницею.

Масаж для пар жінці може доставити також щиру насолоду, оскільки сексуальних спокус, всупереч думці багатьох чоловіків у жінок аж ніяк не менше. Предметом їх еротичних фантазій нерідко ставати контакт з жінкою, а еротичний масаж для дівчини стає кращим засобом реалізувати свої мрії.

Масаж для двох Київ – неймовірна насолода від дотиків, яке багато більш схильні отримувати, ніж віддавати. Це дотику до найбільш забороненим при традиційному масажі зонам людського тіла, які, за словами індійських цілителів давнини, найбільш чутливі і ранимі. Еротичний масаж для пар, здійснюваний одночасно двома массажистками з впливом на стегна, крижі, стопи ніг, живіт, область промежини, груди жінок допомагає не тільки насолодиться цим таїнством, а й зцілиться, зберегти молодість.

Масаж для двох цілком може стати елементом такого специфічного нетрадиційного способу лікування, як ню- терапія, за допомогою якої успішно справляються з зціленням комплексів, психологічних затисків, внутрішніх табу. Демонстрація наготи під час масажу для дівчини якийсь акт на шляху до набуття впевненості в собі, незалежно від зовнішніх достоїнств або недоліків. Це свого роду розкриття жіночності, що може стати абсолютним подивом вашого партнера під час сеансу масажу для пар, який може відкрити абсолютно несподівані грані вашої натури.

Таке дійство, як масаж для двох Київ – крок до прояву емоційності, яку так шукають сексуальних Услід чоловіки в жінці, готовність її до експериментів, сексуальним відкриттям. Масаж для пар або дівчат, здійснюваний массажистками нашого салону – можливість для жінки відчути всю повноту відчуттів кожною частинкою свого тіла, які долають чоловіком при контакті з жінкою. Що дозволить краще розуміти чоловічу природу, інстинктивні бажання свого партнера.

Крім того, під час масажу для двох, за твердженням східної медицини, значно посилюється циркуляція життєвої енергії, яка представляє собою цілий потік, що охоплює все тіло, основним місцем концентрації, якої стає область статевих органів.