24 часа / 24 hours

+380661089944
HotMassage-натоящие, красивые девушки

Масаж дві і три дівчини

Масаж з двома леді – 800 грн – 60 хв

Незабутній класичний масаж всього тіла переходить в еротичний боді масаж двома парами грудей

Масаж 3 леді – 2000 грн – 120 хв

Еротичний масаж в шість рук і східні танці дівчат доставлять Вам справжню насолоду, потім класичний масаж, купання в джакузі. Послуга еро повелитель для трьох дівчат входить у вартість!

Еротичний масаж Київ – це ті відчуття, у пошуках яких ви перебували ? Незалежно від ваших уподобань ви можете отримати море чуттєвих насолод, до яких будуть розташовувати вправні техніки наших масажисток. Масаж еротичний – то ритуальне дійство, під час якого хвиля пристрасті насолоди зароджується від першого чуттєвого дотику наростає, перетворюючись на неймовірну бурю емоцій і насолод, інтенсивність яких змінюється разом з інтенсивністю впливів на кожну ділянку тіла в процесі еротик масажу Київ.

Фізичну насолоду, одержуване протягом сеансу, жодною мірою не пов’язане з традиційним сексуальним контактом, це навпаки – пробудження тіла від дрімоти, шляхом неймовірних одкровень під час еротичного масажу в Києві, які змушують кожен сантиметр вашого тіла відчути яскраві, невідомі сексуальні переживання.

Кожна маніпуляція, вироблена массажистками салону – це спрямовану дію на те, щоб розвинути допомогою еротичного масажу сексуальність, знайти чуттєвість, позбавиться від можливих сексуальних розладів, викликаних підвищеним напругою і стресами. Багато в чому цьому сприяє атмосфера салону – де магічним антуражем для проведення масажу еротичного стають ароматичні свічки і масла, музика, хтиве дотик тіл, глибоке дихання чарівних дівчат.

Київ еротичний масаж з двома леді – чи не це потаємне ваше бажання ми можемо передбачити, втілюючи в реальність ваші найпотаємніші мрії і фантазії? Низкою нескінченних сексуальних переживань для вас стануть дивовижні дотику двох чарівниць, двох фей, професійно виконують еротик масаж Київ. Нескінченне дійство блаженства, ощущаемого вами, буде проводитися повільно, під час чого буде досліджуватися кожна клітинка вашого тіла двома парами тріпотливих по ньому рук. Еротичний масаж боді – це дві спраглі плоті, супроводжуючі вас в світ мрій, закінченням якого стане чудовий класичний масаж.

Київ еротичний масаж з 3-ма леді – небувалий захват, світ наповнений пригодами, оповитий шлейфом східних казок. У цьому світі ви – могутній повелитель, оточений трьома гнучкими ритмічними тілами виконуючих еротичний масаж. Три спалюють вас сексуальною енергією своїх ковзних тел спокусниці, без інтиму здатних перетворити казку на реальність, спраглих насолодиться неймовірно потужним яскравим вашим оргазмом, який стане апогеєм даного дійства. Еротичний масаж в Києві з трьома леді завершиться повною млості і захваті класичним масажем, виробленим трьома парами майстерних рук, обмиванням вашої розслабленої плоті в джакузі…. Ви вже готові до нас приєднатися?