24 часа / 24 hours

+380661089944
HotMassage-реальные, красивые девушки

Масаж простати

Масаж простати

Масаж простати або масаж передміхурової залози – вид механічної дії виробленого з метою лікування хронічного простатиту, болів в тазу, що носять хронічний характер. Крім того, лікування імпотенції, викликаної значними розладами роботи передміхурової залози, також передбачає необхідність проведення масажу простати.

Лікувальний масаж простати в більшості випадків проводиться пальцем допомогою неглибокого введення його в пряму кишку (4-5 см), оскільки дана процедура із застосуванням апаратного методу вкрай небажана, може значно травмувати таку делікатну зону. Масаж простати може проводитися в декількох положеннях. Оптимальною для даного виду процедури буде позиція в коліно – ліктьовому положенні, розташуванні тіла лежачи на правому боці або стоячи.

Лікувальний ефект для профілактики простатиту цього заходу полягає в так званому дренажі проток залози, де масаж простати сприяє звільненню її від відмерлих, гнійних клітин разом з застояним запалених секретом. При цьому дана процедура сприяє збільшенню кровотоку, під час проведення медикаментозного лікування покращує проникнення антибіотиків. Але, крім цього масаж простати активізує природні захисні процеси, сприяє збільшенню терміну ремісії.

Ставлення медиків до масажу передміхурової залози неоднозначно, оскільки думки їх на цей рахунок розходяться. Більшість з них корисність даного заходу підтверджують, адже лікувальний масаж, як процедура, принесена користь будь-якому іншому органу організму незаперечна. А так, як простата – один з важливих органів репродуктивної системи чоловіка, то ця міра як профілактика простатиту при лікуванні імпотенції є корисною.

Дана процедура може проводитися, як самостійно, так і за допомогою фахівця. При цьому масаж простати, безсумнівно, при спробах провести його самостійно може призвести до плачевних результатів або попросту не принести користі від непрофесійного проникнення. Наші масажисти, які проводять цю делікатну процедуру, володіють достатніми специфічними знаннями, прийомами і навичками, щоб провести цей захід ефективно, а головне комфортно.