24 часа / 24 hours

+380661089944
HotMassage-натоящие, красивые девушки

Еротичний масаж у КИЄВІ

Салон еротичного масажу Хотмассаге був створений в Києві з грудня 2012 року. Завдяки системній злагодженій роботі сексуальних майстрів з досвідченими менеджерами, всього через пів року, проект увійшов до п’ятірки кращих салонів еротичного масажу міста Київ.

Секрет успіху дуже простий: ми добровільне об’єднання красивих дівчат, яким подобається робити чоловікам приємно (наприклад, еротичний масаж), при цьому не хочеться переступати межу дозволеного. Дівчата стежать за своєю зовнішністю, за атмосферою, порядком, за сотнею інших дрібниць, що б Ви завжди були впевнені, що приїхав до нас у будь-який час доби, Ви і ваші друзі зможуть гарантовано розслабиться з красивими ніжними добрими сексуальними еротичними доглянутими дівчатами, при цьому, не ризикуючи потрапити на якихось «Крокодилів» з «Гіпопотами» в спідницях (а ще точніше – в бікіні) :)

У нашому салоні Хотмассаге міста Київ, виконуючи еротичний масаж, ми не переходимо межу безпеки, грань інтимного ! Ми пристойний масажний салон, в якому не займаються проституцією, ретельно стежать за особистою гігієною і здоров’ям.

Стандартні програми (грн, хв)

Масаж класичний                                                                    350,                         30

Боді масаж (відео)                                                                  500/600,              30/60

Тайський масаж                                                                        600,                         90

Масаж для пар                                                                           1000,                       60

Для дівчини (відео)                                                              700,                          60

Масаж дві і три дівчини                                                       800 (2 дівчини, 60 хв)

2000 (3 дівчини, 120 хв)

Лесбі шоу                                                                                     1000,                       60

ВІП масаж                                                                                    1400,                      120

доповнення

– масаж простати                                                                    300,                          15

– еро повелитель або пані                                                   200

– поцілунки обопільні                                                           200,                         15

– релакс в джакузі                                                                   300,                         20

Масаж на виїзд                                                                  від 1000,                          60

Часті запитання:

Оголені дівчата під час еротичного масажу?

– Так, хлопці – вони оголені ! Тобто вони повністю голенькі, приємно пахнуть, поряд з Вами. Ви можете пережити з ними все те, що вимагає від Вас чоловіча натура : побачити, поговорити, пофліртувати, обійняти, притулитися, вдихнути природний запах голого тіла, його феромонів, кайфануть – розслабитися, сміливо повернеться до життя – далі підкорювати світ з задоволеною душею! При цьому, виконуючи еротичний масаж Київ, ніхто вас не розводить на консумацією, гроші, шубки, ресторани, кіно і приватні танці ! Ви завжди йдете від нас чоловіком лідером, чоловіком переможцем!

 


 

Чи можна торкатися інтимних зон, коли роблять еротичний масаж?

– Так хлопці, під час еротичного масажу можна торкатися інтимних зонах, або як ще кажуть – до зон бікіні! Ця опція включена в різні доповнення та програми.

Чи роблять дівчата міньет?

– Ні ! Ніяких міньет, ніяких проникнень в інтимні місця! Наші Майстри еротичного масажу не порушують закони України, не вступають в інтимні стосунки за гроші, тобто проституцією, не займаються! Тільки по любові, тільки з гідними підкорити серце і душу!

Так що хлопці та дівчата – приходьте до нас частіше, масажуйте ваші спинки і попочку, набирайтеся сил та еротичної енергії! У нас доступні ціни і красиві майстра! А якщо Ви чарівна дівчина, то завжди ласкаво просимо в наш дружний колектив! Давайте підкорювати світ разом з нами :)))