24 часа / 24 hours

+380661089944
HotMassage-реальные, красивые девушки

Про масаж + відео

Еротичний масаж займає лідируючі позиції серед різних методів розслаблення. Ця процедура є не просто масажем, а характеризується створенням чуттєвих стосунків між клієнтом і масажистом, завдяки яким весело проводять час всі учасники.

Навіть людина повний повсякденних турбот, приїжджаючи в салон еротичного масажу, дуже швидко абстрагується від буденності і насолоджується кожною секундою в масажному кабінеті.Формується окрема всесвіт, в якій є мова, що складається з стогонів задоволення і вигуків, ненавмисних жестів і звуків, які є кращими доказами, що масаж – велике задоволення обом партнерам.

Це можливість споглядати жіноче тіло, насолодитися гармонією руху і елегантністю його ліній. Красива дівчинка покаже Вам все це, повільно роздягаючись під приємну музику і супроводжуючи все це ніжними танцювальними рухами.

Масаж класичний (спини і тіла)

Для багатьох класичний масаж – це єдиний спосіб розслабитися після робочого дня, зняти втому і напругу, ввібрати хвилі розслаблення і задоволення. Класичний масаж дуже хороший для здоров’я, допомагає для підвищення енергії і активності. Дівчина в білизні яка пройшла спеціальну школу масажу зробить общерасслабляющій і оздоровчий масаж!

Масаж міні боді

Незабутній еротичний масаж, який так добре і професійно виконується тільки в салоні HOTMASSAGE.

Еротичний (боді)

Наші дівчата зроблять Вам класичний масаж всього тіла від стоп до кінчиків пальців рук, а потім ви пізнаєте повне задоволення від боді масажу! Якщо у вас часу всього годину, то цей масаж підходить вам ідеально!

Масаж пані

Якщо Вам хочеться пограти? Зробіть це у нас! Виконується без класичного масажу. Наші дівчата візьмуть будь-який цікавить вас вигляд, наприклад: доктор-пацієнт, Строгий вчитель і неслухняна учениця (батіг і іграшки).

Масаж для дівчини

Жінки не повинні відмовляти собі в задоволенні випробувати всі принади еротичного масажуі отримати сексуальне задоволення від ніжних рук кваліфікованих масажисток. Є дівчата, які вміють, як ніхто, цінувати жіноче тіло і ми пропонуємо насолодитися, цим еротичним боді масажем для дівчат! Масажистка намазує дівчину маслом і починає ковзати своїм тілом по Вашому тілу. Після чого масажистка робить общерасслабляющій масаж усього тіла!

Тайська (подвійний релакс)

Це ульот, порадуйте себе коханого двічі. Ви втомилися і хочете відпочити трохи більше ніж звичайно? Тоді цей еротичний масаж для Вас! Ніжні ручки нашої кішечки будуть пестити Ваше тіло потім релакс, класичний масаж і знову еротичний боді масаж!

Масаж з двома леді

Божественний еротичний масаж, в чотири руки. Дві прікрасние дівчата зроблять вам боді масаж, Ви і Дві Богині, що може бути краще? На початку еротичний боді масаж, потім незабутній класичний масаж всього тіла.

Масаж для пар

Цей тип масажу ідеальний для пар, які хочуть різнобічно розвити їх сексуальне життя і доставити Вашому партнеру більше задоволення. Еротичний масаж в Києві врятує Вас від напруги в сексуальних відносинах і принесе новий досвід в них. Крім того, еротичний масаждопомагає збільшити впевненість, зруйнувати межі і стереотипи і, в результаті – народження безпрецедентною прихильності й упевненості у Вашій комунікації. Під час масажу Ви можете завжди бути разом зі своїм партнером. Дві чарівні дівчини без комплексів зроблять незабутній боді масаж Вам і Вашій дамі, дівчина-дівчині, дівчина-хлопцю, потім класичний масаж всього тіла Вам і Вашій супутниці! Незабутні враження залишаться у Вашій пам’яті на довго.

Лесбі шоу

Це відверте шоу в якому дві сексуальні дівчата спочатку намазуються маслом пестячи один одного за допомогою боді масажу приносять задоволення собі і Вам, дивлячись на це можна зійти з розуму, і далі плавно переходять до Вас і починають творити дива!

VIP масаж

Еротичний масаж для тих хто вирішив відпочити по повній програмі! Дівчина танцює висококласний стрип танець з Игрушечка, після виконує еротичний боді масаж, потім професійний класичний масаж і звичайно ж ще одна релаксація в джакузі зі свічками і пелюстками троянд! Сказати КЛАС-це нічого не сказати! Включена послуга еро повелитель!ВІП масаж – це круто.

Масаж 3 леді

Відчуйте себе Султаном! Еротичний масаж з трьома дівчатами змусить вас опинитися де то в іншому світі! Наші дівчата як Німфи оточать вас в казці безумства еротичного боді масажу, танцюючи східні танці доведуть вас до бурхливого оргазму (без інтиму), потім класичний масаж в шість рук і купання в джакузі, включена послуга еро повелитель за трьох дівчат!

Доповнення

Еро повелитель – послуга яка дозволяє вам доторкатися до тіла дівчини, цілувати і пестити все її тіло, без проникнення руками і вашого статевого органу в інтимні місця дівчат, нашим кішечки дуже подобатися ця процедура!

Масаж простати – корисний масаж чоловікам після 30 років, виконується в Напальчники круговими рухами, зменшує набряки та запалення, запобігає виникненню раку простати.

Поцілунки обопільні – назва говорить за себе, Ви пестите дівчину і вона цілує вас (крім інтим зон і особи). Вам добре разом і всього за

Релакс в джакузі – наша дівчина русалочка, при свічках в джакузі з пелюстками троянд і роматніческой музикою зробить Вам боді масаж і купує вас!

Всі сеанси масажу виконуються з використанням спеціальних олій. Роль ароматичних масел, які використовуються в традиційному масажі, в еротичному набагато більше. Під час еротичного масажу клієнт входить у тісний контакт із стегнами, сідницями, грудьми і животом масажиста, її руками і пальцями. Таким чином, еротичний масаж кілька подібний сексуальної прелюдії.Доповнює це все атмосфера відповідної музики і екзотики, які роблять унікальним і незабутнім кожен еротичний масаж в Києві в салоні HOTMASSAGE.